Account Manager Agencies

Over Auxipress

Auxipress is de leider in media monitoring en data-analyse in België. Wij bieden brand intelligence-oplossingen waarmee bedrijven hun media-impact kunnen kennen, hun imago-evolutie kunnen verbeteren of hun imago kunnen vergelijken met dat van concurrenten. Dankzij de juiste mix tussen expertise en slimme algoritmes geven we zin aan media en helpen we bedrijven om hun strategische doelen te bereiken.

Zou u onze nieuwe collega “Account Manager Agencies” kunnen zijn?

Om ons commerciële team te versterken, zijn we op zoek naar een dynamische, resultaatgerichte en klantgerichte professional. Als onderdeel van het Sales team integreert u een dynamisch team van zes professionals en richt u zich op uw eigen specifieke markt: media- en communicatiebureaus. Terwijl u nauw samenwerkt met alle interne teams, beheert en ontwikkelt u zelfstandig uw eigen portfolio.

Tot onze klanten behoren toonaangevende merken uit de top 200 van bedrijven en de top 20 van media- en PR-bureaus in België, die vertrouwen op onze oplossingen om resultaten te leveren.

Bent u een team player?

De Account Manager Agencies werkt samen met verschillende teams om succes te behalen: een presales team, een sales team met Business Developers, aftersales met Customer Success & Care en een Marketing team. We zijn daarom op zoek naar een echte teamspeler die ze allemaal kan gebruiken als een troef om onze relaties met de agentschappen te laten groeien en te versterken.

Wat u gaat doen

  • U versterkt de relaties met alle Belgische PR-bureaus.
  • U verhoogt de inkomsten met media- & PR-bureaus in heel België.
  • U ontwikkelt de commerciële strategie verder voor agentschappen met de Chief Growth Officer.
  • U voert de strategie uit in lijn met de commerciële doelstellingen.
  • U leidt een end-to-end verkoopcyclus, van het detecteren van kansen tot het sluiten van deals.
  • U bouwt en onderhoudt sterke strategische relaties met besluitvormers (C-Level, partners, account directors).
  • U promoot onze oplossingen door hun toegevoegde waarde aan agentschappen aan te tonen.
  • U neemt deel aan netwerkevenementen om onze aanwezigheid op de markt te versterken.
  • U brengt rechtstreeks verslag uit aan Dimme, de Chief Growth Officer.

Wat u nodig hebt

  • U hebt aantoonbare ervaring in PR-, communicatie- of mediabureaus.
  • U kent de Belgische mediasector en -agentschappen.
  • U hebt ervaring met het beheren van volledige verkoop cycles en het opbouwen van lange termijn partnerships.
  • U hebt ervaring in het werken met commerciële doelstellingen.
  • U bent in staat om contact te leggen met beslissers op hoog niveau (C-Level).
  • U hebt ervaring met onderhandelen en partnerschapbeheer.
  • U kunt zelfstandig werken en tegelijkertijd nauw samenwerken met interne teams.
  • U hebt ervaring met het lanceren en laten groeien van een marktstrategie.
  • U bent oplossingsgericht.
  • U kunt uitstekend Frans, Nederlands en Engels.

Wat u kunt verwachten

💰 Aantrekkelijk salarispakket inclusief een bedrijfsauto met tankkaart, commissies, smartphone, laptop, groepsverzekering, onkostenvergoeding telewerken, ecocheques, vakantiegeld en 13e maand, etc.
🤘50 collega’s die graag samenwerken.
👩🏻‍🤝‍🧑🏼 Een geweldige sfeer met: 3 grote evenementen per jaar, maandelijkse sportsessies, in-house Lunch&Learn, drankjes🍸, etc.
💻 2 dagen per week thuiswerken.
✈️ Volledige onboarding.
🏠 Een werkomgeving midden in de natuur, open ruimte, flexibel en stimulerend. We zijn gevestigd in Souverain 25/Mix (Google het!), een nieuwe werkruimte met tal van faciliteiten: fitnessclub met wellness & zwembad, levensmiddelenmarkt, parkeergelegenheid voor de auto en fiets, gemakkelijke toegang….
🚀 Geweldige trainingen om uw carrière een boost te geven en uw doelen te bereiken.
🏖 5 weken vakantie.

Onze sollicitatieprocedure

📞 30′ gesprek met Gloria (HR Manager) om elkaar te leren kennen.
👜 1 uur interview met Nicolas ( Sales Manager), Dimme (Chief Growth Officer) en Gloria (HR Manager) om diep in uw ervaring te duiken en meer te weten te komen over uw ambities + om uw vaardigheden te evalueren.
👥 1 uur interview om een business case te presenteren met Dimme, Nicolas, Gloria en Arnaud (CEO).
🤝 Laatste 30′ ontmoeting met Arnaud en Gloria

Let’s get in touch!

⚡ auxipress.be
⚡ instagram.com/auxipress/
⚡ facebook.com/Auxipress
⚡ twitter.com/Auxipress
⚡ linkedin.com/company/auxipress-sa

TOP